top of page
Fixing a Computer

Bilişim Sistemleri Teknik Servis

Bilgisayar, Laptop, Tablet Bakım ve Onarımında uzman ekip ve profesyonel makinelerimizle hizmet veriyoruz. Gizlilik en önemli kriterimiz.

Servers

Sunucu Kurulumu & Periyodik Bakımı

Mobil, Rack, Tower, Mini Tower, kasa tiplerinde DELL, HP, LENOVO markalarında sunucuların kurulumunu, bakım ve onarımını, parça tedarikini ve kurulum sonrası destek hizmetini veriyoruz.

Computer Programming

Ağ ve Veri Güvenliği

Kurumsal bilgisayarlar başta olmak üzere şahsi bilgisayarlarda da ağ ve veri güvenliği için gerekli yazılım ve donanım kurulumlarını yapıyor, cihazlarını olası virüs ve trojanlara karşı koruyoruz.

Startup Development Team

Yazılım Satış ve Kurulumu

Antivirüs, Ofis ve İşletim Sistemlerinin orijinal yazılımlarının satışını, kurulumunu ve satış sonrası destek hizmetini veriyoruz. Firmamızda kesinlikle kırılmış yazılım kullanılmamaktadır.

technology-2082642.jpg

OBA Bilişim

IT Destek, Teknik Servis, Bakım Onarım, Ağ ve Veri Güvenliği, Sunucu Kurulumu, Kamera ve Güvenlik Sistemleri Kurulum ve Bakımı

Technician with Broken Screen

Apple & Android Teknik Servis

Akıllı telefon ekran, batarya ve diğer elektronik ünitelerinin onarımını gerekirse değişimini yapıyoruz. Sıvı teması yapan cihazların kurtarımını gerçekleştiriyoruz*.

Computer Processor

Sistem Kurulumları

Firma veya şahıslar için ihtiyaca özel sistem kurulumları, sistem yükseltme işlemleri, yazılım veya donanım ekleme çıkarma işlemlerini yıllardır olduğu gibi yapmaya devam ediyoruz.

Memnuniyet Garantili Servis

Teknik Servisimizde memnuniyet garantili hizmet veriyoruz. 

*Sıvı temaslı ürünlerin kurtarılma garantisi yoktur. 

bottom of page